O mnie

o mnie

Anna Mindykowska

Jestem Ania i uczę żyć po swojemu. Czujesz się czasem zaginiona w akcji między pracą, rodziną i rozmaitymi powinnościami? Może myślisz „Już dłużej tak nie mogę!”? Popracujemy razem nad planem, co chcesz z tym zrobić.

Jestem coachem, w trakcie kursu psychoterapii nurcie Analizy Transakcyjnej, w którym wierzymy, że ludzie są zdolni do zmiany swojego życia. A poza tym chodzę w martensach, lubię działać na własnych zasadach i umiem to łączyć z pracą w korporacji.

Wierzę, że siłę już masz. Pomogę Ci korzystać z niej z odwagą i swobodą, żebyś znalazła własną odpowiedź, jak chcesz żyć i podjęła działanie. Służę głosem rozsądku, pomogę rozwiązać dylematy, dodam Ci otuchy.

O czym jest ten blog?

Blog założyłam, żeby pisać o działaniach, które prowadzą do autonomii, rozumianej jako odpowiedzialne, świadome życie. Drogę do autonomii wspiera myślenie i narzędzia – z których jednym z moich ulubionych jest minimalizm. A działanie oparte o autonomię ujawnia się w wielu obszarach życia: zarządzaniu czasem, relacjach, pracy – i o tym właśnie możesz u mnie poczytać.

Jak się ze mną skontaktować?

Chcesz się umówić na spotkanie ze mną, albo o coś zapytać? Napisz do mnie email na adres hello@pomyslodwrotnie.pl